Bestsellery
Zamawianie przez telefon

możesz zamówić produkt dzwoniąc pod numer 504 928 205 w godzinach 8.00-17.00, lub kontaktować się przez formularz

 

  fb tw   pin

 

O firmie

Marka Spranda Eco Professional powstała w wyniku naszych doświadczeń jako firma usługowa Derty Serwis:  odgrzybianie w budownictwie. Po dwunastu latach w branży postanowiliśmy pomagać Wam inaczej, oferując gotowe wyroby do renowacji zagrzybionych ścian. Naczelną zasadą, którą się kierujemy, jest ekologia i skuteczność w działaniu, dlatego wszystkie nasze produkty nie niosą zagrożenia dla zdrowia użytkowników.

W sprzedawanych produktach łączymy siłę olejku drzewa herbacianego i nanosrebra, dając Wam gotowe rozwiązania na zagrzybione łazienki, czy kuchnie. Na tle konkurencji wyróżniamy się stosunkiem ceny do jakości produktów. Inspiruje nas ekologia, stąd czerpiemy pomysły na nowe pozycje. Jesteśmy firmą rodzinną, cenimy dobrą atmosferę w pracy, kochamy zwierzęta.

Walka z zagrzybieniem nie jest rzeczą łatwą, gdyż drobnoustrojom w naszych domach sprzyja słaba jakość materiałów budowlanych (przeważnie higroskopijny gips i akryl), złe rozwiązania konstrukcyjne budynków (wentylacja, izolacje) oraz pogoda. Na rynku jest wiele środków do usuwania grzybów, ale przeważają toksyczne środki chlorowe i biocydy oparte na amoniach. My postanowiliśmy iść w drugą stronę, stworzyć produkty ekologiczne. Już nie musicie się wyprowadzać z domu na czas odgrzybiania ani martwić się, czy Wasza łazienka jest pomalowana odpowiednią farbą. Spranda Eco Professional to trójstopniowy proces eradykacji grzybów pleśniowych w domu. Począwszy od odgrzybiania przez gruntowanie do malowania porażonych powierzchni.

Misją marki Spranda jest dostarczać ekologiczne produkty do renowacji ścian, tak by można było odgrzybiać i malować samemu. Daje to wiele satysfakcji oraz oszczędza czas i pieniądze naszych klientów. Wsłuchujemy się Wasze potrzeby, by ciągle udoskonalać nasze receptury.

 

kliknij po dane adresowe i numer konta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl